Rinkoje tai pakankamai naujas gaminys, tačiau per savo gyvavimo laiką spėjęs labai išplisti. Dėl šios priežasties daugumai atrodo jau pakankamai įprasti tokie apšvietimo sprendimai. Ir jeigu kur dar naudojamos tradicinės kaitrinės lemputės, tai labai tikėtina, kad greitai ir jos bus pakeistos. Tačiau led technologija keičia ne tik įprastą apšvietimą, bet ir kuria naujas jo tendencijas. O geriausias to pavyzdys ir būtų virtuvėje naudojamos led juostos, kurios dažniausiai montuojamos po spintelėmis ir taip apšviečia stalviršį. Ir nors šiai dienai toks sprendimas daugumai atrodo jau gana įprastas ir be jo sunku įsivaizduoti namų interjerą. Būtent į tai atsižvelgiant kuriami ir baldų komplektai, kadangi tai yra vienas iš labiausiai pasiteisinusių apšvietimo sprendimų.

Kaip gali būti montuojama led juostelė?

Šio apšvietimo sprendimo montavimas yra vienas iš paprasčiausių. O tą dar palengvina net keli skirtingi ir labai paprasti būdai. Pirmiausiai, gali būti naudojamas led juostos profilis, kuriame įsistato pati juosta su apšvietimo elementais. Toks profilis gali būti įmontuojamas ir apdailos darbų metu. Ypač jeigu planuojama naudoti įleidžiamą variantą. Tačiau lygiai taip pat jį galima ir priklijuoti, kas atliekama jau bet kuriuo metu. Kadangi tam nereikia jokių papildomų darbų, o klijuoti arba prisukti šį gaminį galima praktiškai prie visų paviršių. Tai ne tik palengvina darbus, tačiau tuo pačiu ir nepalieka praktiškai jokių žymių. Jeigu ateityje nuspręstumėte kažkaip keisti apšvietimą arba jį perkelti į kitą vietą. Be to, gali būti naudojamos ir klijuojamos be jokių profilių juostos. Jos suteikia dar daugiau laisvės kūrybai bei galimybę jas panaudoti itin plačiai. Tačiau tokie gaminiai tuo pačiu metu yra labiau pažeidžiami. Todėl profilinis variantas prieš juos turi ir savų privalumų. Būtent todėl jis yra naudojamas žymiai dažniau.

Kur naudojama rgb led juosta?

Tai gana unikalus gaminys, kuris gali skleisti labai skirtingų spalvų šviesą. Ir tokia savybė jam suteikia pakankamai plačias galimybes bei skirtingas panaudojimo sritis. Kadangi buityje toks variantas nebus labai dažnas. Nors kartais pasitaiko ir tokių variantų, kai žmonės namuose kuria dizainą pasitelkdami ryškias šviesas išryškinančias įvairius akcentus. Tačiau toks dizainas gerokai populiaresnis bei dažniau sutinkamas baruose ar naktiniuose klubuose. Kur įprasti bei tradiciniai apšvietimo sprendimai nėra tinkami. O toks variantas, kurį suteikia led juosta, yra bene geriausias. Kadangi galima rinktis iš labai skirtingų bei netradicinių spalvų ir reguliuoti jų ryškumą. Taip užtikrinti norimą šviesos balansą. Kuris svarbus, jog žmonės galėtų matyti, tačiau taip pat svarbu, kad šviesa nebūtų pernelyg ryški. Be to, tokie gaminiai gali būti naudojami ne tik praktiniam tikslui ir konkrečiai funkcijai atlikti, bet ir kūrybai. Būtent todėl juos itin mėgsta menininkai užsiimantys įvairiausių instaliacijų kūrimu. Taip galima komponuoti skirtingų spalvų šviesas bei iš jų kurti unikalias formas. Ir tokie kūriniai tamsoje atrodo išties įspūdingai. Taigi, panaudojimo sritys yra labai plačios bei įvairios. Ir tai tik pačios pagrindinės iš jų, kadangi unikalių atvejų gali būti dar daugiau.

https://www.ledinis.lt/produkto-kategorija/led-profiliai-ir-priedai/priedai/led-juosta/