Siuntų ekspedijavimas pasaulyje ir nuoseklus laiko valdymas

Puikiai suvokiame tai, koks kiekvienam iš mūsų yra labai svarbus laikas. Ne vienas galėtume patvirtinti, kad 24 valandų per parą tikrai nepakanka. Žinoma, mus slegia ne tik darbo santykiai ar rūpesčiai namuose, tačiau ir kitos veiklos. Natūralu, kad tokiu metu, laiko poilsiui ir nelieka. Drąsiai galima teigti, kad tuomet mus lydi įtampa, stresa ir kitos neigiamos emocijos. Dažnai jos ne tik virsta nerimu, tačiau ir išauga į depresiją bei kitas sunkias psichikos ligas. Verta pastebėti tai, kad laiko valdymas yra vienas iš svarbiausių visa to akcentų. Tarkime, jei kartu turite ir dirbti ir mokytis, ir pasirūpinti savo šeima, namų ūkiu ar skirti laiko kitiems savo pomėgiams, natūralu, kad čia jums gali padėti tik labai nuoseklus planavimas. Įdomu: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/ketvirtuoju-traukiniu-is-ukrainos-i-lietuva-vezamas-aliejus.d?id=90374461.

 

Žinoma, net tuomet, kai yra vykdomas krovinių ekspedijavimas, viskas gali būti įgyvendinama ir ne taip, kaip yra numatyta. Šiuo atveju, svarbiausia yra kalbėtis su klientu ir pranešti jam apie kilusius iššūkius. Tokiu metu bus galima išvengti nemalonių konfliktų. Be kita ko, laiko valdymas yra itin reikšmingas ir tuomet, kai kalbame apie tai, kaip yra atliekamas sandėliavimas. Vis jį įsivaizduojame labai paprastai: tai tam tikros prekės, kurios yra sudėtos į lentynas. Tačiau, drąsiai galima teigti, kad viskas yra kur kas sudėtingiau ir reikalauja daugiau pastangų. Tad, kyla klausimas, kodėl čia toks svarbus yra laiko valdymas? Tarkime, maisto produktai turi tam tikrą galiojimo laiką. Elementaru, kad jie turi būti parduodami ir suvartojami šiose ribose. Tad, jei produktas sandėlyje (https://lt.wikipedia.org/wiki/Sand%C4%97lis) užsibus per ilgai jis taps nieko vertas. O ką tai reiškia jo savininkui, verslui? Žinoma – nuostolį. O jei jų yra ne vienas, našta gali virsti ir nebepakeliama. Kita vertus, labai svarbu pakalbėti ir apie tai, kaip yra įgyvendinama tarptautinė logistikos schema.

 

Tarptautinė logistika ir svarbiausi jos akcentai

 

Tuomet, kai kalbame apie tarptautinės logistikos schemas, mums kaip niekada svarbus yra ne tik ES horizontas, tačiau ir NVS logistika. Be jokios abejonės, jos tampa šiuo metu yra kiek ribojami. Tačiau, tai tikrai nereiškia, kad veikla visiškai sustoja. Muitinės tarpininkai nestinga darbo. O dokumentų tvarkymas yra ne tik tas darbas, kuriam reikia žinių, tačiau ir veikla, kurią riboja laikas: nustatyti terminai, pateikimo laiko ribos ir pan. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *