Tai neaukšti ir gana ploni bei atviri batai, todėl šaltomis lietuviškomis žiemomis jų dėvėjimas yra sunkiai įsivaizduojamas. Tačiau viskas pasikeičia atšilus orams ir norint susikurti komfortišką bei tuo pačiu metu stilingą įvaizdį. Būtent jo neatsiejama dalimi, dažniausiai, ir tampa šie batai. O jų populiarumas yra tikrai didžiulis. Kadangi ir nešioti juos galima labai įvairiai ir tikrai nesate įpareigoti rinktis griežtai klasikinį stilių arba visiškai laisvą. Tai būtų labiau tarpinis variantas, kuris tikrai nereikalaus dėvėt kostiumo, tačiau netgi ir jį norint būtų įmanoma suderinti su šiais batais. Lygiai kaip ir šortus, kurie neretai siejami su laisvalaikiu gamtoje, o ne su stilingu įvaizdžiu. Tačiau jį kuriant labai daug priklauso nuo visų detalių, todėl net ir karštomis vasaros dienomis galima atrodyti labai stilingai. Ir šie batai yra daugumos neatsiejama stiliaus dalis. Todėl mėgstantys atrodyti solidžiai ir tuo pačiu medingai neretai būtent tokiam variantui teikia didžiausią prioritetą.

Kokie batai vyrams būtų geriausias pasirinkimas?

Žinoma, renkantis batus svarbiausias kriterijus turėtų būti jų patogumas. Kadangi kitaip net ir pačio gražiausio ir labiausiai patinkančio varianto nepavyks nešioti, jeigu jis nebus patogus. Tačiau šis aspektas labai daug priklauso ir nuo tinkamai pasirinkto dydžio. Todėl praktiškai visuomet įmanoma rasti norimo modelio batus, kurie būtų patogūs. Taip pat labai daug priklauso ir nuo asmeninio stiliaus. Mėgstantys labiau klasikinį ar solidų įvaizdį praktiškai visuomet sakys, jog jiems reikalingi ir tinka tik odiniai batai. Aišku, šiais laikais pakankamai populiari ir dirbtinė odą, kurią gana sunku atskirti nuo tikros, o kaina jos gaminių kažkiek mažesnė. Tačiau natūraliai ji vis tiek nusileidžia, kadangi pastaroji labiau vertinama dėl savo savybių. Tačiau net ir tokių batų gali būti pakankamai įvairių. Pavyzdžiui, loaferiai, kurie yra itin mėgstami vyrų ir padeda sukurti stilingą įvaizdį. Tiesa, jie yra pakankamai ploni, todėl geriausiai tinka šiltajam metų laikui. Taip pat loafers batai labiau siejami su klasikiniu stiliumi. Todėl mėgstantys aktyvų laisvalaikį ir prioritetą teikiantys ne madoms, o patogumo aspektui, dažniausiai rinksis sportinius variantus. Taigi, renkantis ir ieškant geriausio varianto labai svarbu atsižvelgti ir į asmeninį stilių bei laisvalaikį.

Batai loaferiai bei jų įvairovė

Nors tai pakankamai specifiniai gaminiai, turintys aiškų bei savitą stilių, tačiau jų įvairovė yra nemaža. Pirmiausia galima būtų išskirti variantus su kulniuku ir be jo. Nors kartais jis būna pakankamai nedidelis ir iš šono netgi nepastebimas. Taip pat skiriasi ir medžiagos, kurios naudojamos gamyboje. Ir nors vyrauja oda, tačiau galima rasti įvairių jos apdirbimo būdų ir nenatūralių alternatyvų. O pats gausiausias pasirinkimo spektras būtų vertinant spalvą. Kadangi dabar šie batai gaminami ne tik įprastų klasikinių spalvų. Tačiau galima rasti ir labai išskirtinių bei ryškių modelių. Ir būtent pastarieji paskutiniu metu susilaukia gana nemažai dėmesio. Taigi, šių gaminių įvairovė yra labai didelė. O tai tik parodo, kad ir populiarumas jų nemažas bei galima nesunkiai rasti tinkamą variantą kiekvienam.