Mūsų šalyje ši automobilio markė yra puikiai žinoma, kadangi lietuviai jau nuo pat pradžių pamėgo pirmuosius modelius dėl jų universalumo bei patikimumo. O kai kurie modeliai jau spėjo tapti ikoniniais, kadangi jie mūsų keliuose važinėjo praktiškai nuo pat jų atsiradimo, o naujesnius variantus galima sutikti ir šiomis dienomis. Tai yra vokiečių gamintojas, todėl ir iš jo automobilių galima tikėtis pakankamai ilgaamžiškumo bei patikimumo, kas yra vienas iš svarbiausių aspektų. Kadangi apsilankymas servise tikrai nieko nedžiugina, ypač jeigu laukia nepigus remontas. Tačiau net ir jo volkswagen Vilnius automobilių vairuotojai neturėtų bijoti. Kadangi šio gamintojo populiarumas užtikrina ir tai, kad nebus sudėtinga rasti trūkstamų dalių ir jos bus gana dažnos. Todėl ir kainos nebus didelės. Taigi, bendrai visi šie automobiliai yra vertinami dėl savo patikimumo bei universalumo. Kadangi derinamas ir komfortas, ir praktiniai aspektai. Tad jie puikiai tinka tiek kelionėms į darbą, tiek ir išvykoms į gamtą ar netgi kažkur toliau, kur keliai nėra tokie geri.

Pirkti naują ar naudotą automobilį?

Labiausiai šį sprendimą lemia turimi finansai, kadangi praktiškai visi mieliau rinktųsi naują daiktą, negu jau kažkiek naudotą. Bet kartais iškyla dilema ar geriau rinktis naują ir mažiau patikimo gamintojo, ar kažkiek naudotą, bet patikimesnio gamintojo produktą. Kadangi tikėtina, jog pastarasis variantas net ir naudotas galėtų tarnauti ilgiau ir būtų ilgaamžiškesnis pasirinkimas. Būtent prie tokių yra priskiriami ir volkswagen automobiliai, kurie visiems žinomi dėl savo savybių ir patikimumo. Tačiau dabartinės transporto priemonės net ir visai naujos nėra tokios brangios, kad jas būtų sunku įpirkti. Kadangi visuomet yra galimybė pasinaudoti lizingu, kurį, šiuo atveju, gali pasiūlyti ir volkswagen Lietuva atstovai. Taip galima įsigyti ne tik patikimą, bet ir visiškai naują automobilį kartu. Todėl toks variantas būtų idealiausias sprendžiant šį klausimą.

Kuo ypatingas naujasis Volkswagen passat?

Tai vienas iš populiariausių šio gamintojo modelių, todėl natūralu, kad ir su kiekvienu nauju varianto pirkėjai domisi jo privalumai. Kadangi ir patobulinimų lyginant su ankstesniaisiais galima rasti gana nemažai. Kaina mūsų šalyje prasideda nuo maždaug 25 tūkstančių, kas tikrai nėra daug perkant naują automobilį, kuris yra gerai žinomo bei patikimo gamintojo. Aišku, daugiau privalumų turintys bei galingesni modeliai kainuos atitinkamai brangiau. O pasirinkimo spektras tikrai nemažas, kadangi vien variklio galią galima pasirinkti nuo 110 iki 200 kilovatų, todėl kiekvienas galės rasti sau tinkamą bei optimalų sprendimą. Pradedant nuo ekonomiško automobilio ir baigiant galingu variantu, kuris tikrai pasižymės įspūdingu greitėjimu. O labiausiai šie volkswagen modeliai išsiskiria naujausiomis technologijomis, kurios ne tik padidina saugumą, bet ir užtikrina vairavimo komfortą. Ir labiausiai prie to prisideda kelionės asistento sistema, kuri rūpinasi, jog mašina išliktų eismo juostoje ir važiuotu saugiu atstumu nuo kitų automobilių. Todėl ilgose bei monotoniškose kelionėse vairuotojui praktiškai nieko daryti nereikia. Žinoma, prarasti budrumo taip pat nereikėtų. Taip pat labai svarbi yra saugaus atstumo palaikymo sistema, kurią turi nemaža dalis naujesnių automobilių.

https://lt.brcauto.eu/automobiliu-paieska?search=1&makes=2789