Naujos kasos juostos – mažiau problemų

kasos juosta Nei vienas oficialus pardavimas nevyksta be kasos aparato, o kasos aparatas negali pilnai funkcionuoti be kasos juostos. Juolab, kad VMI nuo 2015 m. griežtai apibrėžė kasos aparatų naudojimą. Kasos juosta – tai atspausdintas čekis bei kvitas, suteikiantis informaciją apie įsigytus pirkinius, jų kainas bei sėkmingą pinigų pervedimą. Tai svarbus dokumentas ne tik klientams bei pirkėjams, bet ir pačiam vadovui.

Kasos juostų rūšys

Kiekvienam kasos aparatui reikia ir specifinės kasos juostos, kitu atveju gali kilti nesklandumų: bus neišspausdinamas čekis arba kasos kvitas, galimi užstrigimai. Tuomet negalėsite efektyviai aptarnauti eilėje laukiančių klientų. Kad išvengtumėte tokių problemų, privalu aptarti populiariausius kasos juostų tipus bei jų savybes. nike tn Vienos populiariausių kasos juostų rūšių – tai terminės kasos juostos, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra terminis popierius. Ši kasos juosta skirta terminiams kasos aparatams, kadangi informacija atspausdinama terminiu būdu. Ant tokios kasos atspausdintas čekis ne taip greit susidėvi. Beje, ant terminės kasos juostos gali būti spausdinami ir brūkšniniai kodai. Visiška priešingybė terminėms kasos juostoms – tai viensluoksnės kasos juostos, gaminamos iš ofsetinio popieriaus. Kasos aparatai, naudojantys šias juostas, dažniausiai turi dažančias juosteles, kurios ir atspausdina informaciją ant kasos juostos. adidas superstar 2 soldes Visgi, nerekomenduojama viensluoksnių kasos juostų naudoti lauko prekyboje ir ypač kai lauke žema temperatūra, kadangi spausdinimui reikalingai dažai gali užšalti ir sutrikdyti čekio spausdinimą. Kyla klausimas, kaip atskirti termines juostas nuo vienasluoksnių? Atsakymas paprastas: tereikia truputį pirštais patrinti terminę kasos juostą, kuri nuo šilumos pajuoduoja, o štai viensluoksnė kasos juosta priešingai – tokiu atveju lieka nepakitusi. Dvisluoksne juosta pritaikyta adatiniams kasos aparatams. Šią juostą sudaro dvi juostos: viršutinė juosta naudojama čekių spausdinimui, o apatinė veikia kaip kontrolinė juosta. new balance femme Juosta pagaminta iš savaiminio kopijavimo popieriaus, tad jai nereikalinga dažanti juostelė. Visos kasos juostos pasižymi aukšta kokybe, gaminamos iš kokybiško popieriaus, todėl neleidžia kimštis ir strigti kasos aparatams. bottes ugg pas cher Be to, ant čekio ar kvito spausdinamas tekstas yra aiškus, nesusiliejęs ir lengvai įskaitomas. Tad kasos juostų gamintojai garantuoja puikią kokybę už prieinamą kainą.

Specialūs užsakymai

Jei jūsų netenkina pateiktos kasos juostų rūšys, galima išsirinkti ir kasos juostas, pagamintas iš specialaus popieriaus. Taip pat galima rinktis iš įvairių kasos juostų ilgių bei pločio. Bet kokios įmonės įvaizdis – itin svarbus, tad ypatingai kreipiamas dėmesys į dizainą bei įmonės reklamą. Kasos juosta jums taip pat gali šiuo klausimu padėti. Vienoje čekio ar kvito pusėje atspausdinama pagrindinė informacija, o kitoje čekio pusėje lieka tuščias plotas. Vadinasi, būtent tą laisvą plotą galima išmintingai panaudoti – atspausdinkite savo įmonės logotipą, reklamą ir net spalvotai! Tokiu būdu galite reklamuojama žinute pasiekti gausesnę tikslinę auditoriją. Tad nepamirškite, kad čekis taip pat gali būti jūsų įmonės vizitine kortele, kurį laiką užsiliekanti pas klientą su informacija apie jūsų įmonę. Kaip matyti, atrodo elementarus bei primityvus kasos aparato elementas, turi platų asortimentą ir dar didesnį būrį tiekėjų, siūlančių įsigyti įvairių rūšių kasos juostas. O nuo ko priklauso kasos juostos kaina? Kaina svyruoja dėl kelių kriterijų: gamybos būdo, kokiam kasos aparatui skirta, kasos juostos sluoksnių skaičius, ilgio bei popieriaus storio, reikalingo dažų kiekio tekstui atspausdinti. Kaina mažai tesiskiria, kiek brangesnės yra dvisluoksnės kasos juostos. Svarbiausia reikia išsiaiškinti kokia kasos juosta yra tinkamiausia jūsų kasos aparatui.