Įtempiamų lubų montavimas tai labai sklandus procesas, kuris užima nedaug laiko ir padaromas kokybiškai ir operatyviai, jei tą atlieka savo srities specialistai. Žinoma, sklandumą garantuoja ir sugebėjimas tinkamai pasiruošti šiai procedūrai. Pasiruošti reikia ne tik patiems specialistams, bet ir namo šeimininkams, kurie paslaugą užsisakė. Tokiu būdu užtikrinama, kad darbo eigoje neatsiras jokių nesklandumų. Taigi, kaip reikia pasiruošti lubų montavimui iš anksto?

Visų pirma, sužinokite, jei esate pamiršę, kokios komunikacijos yra jūsų kambario sienose, ar yra paslėptų laidų, sistemų apie kurias pravartu būti žinote montuojantiems specialistams. Darbo metu gali būti gręžiamos sienos, todėl gali būti pažeistos itin svarbios komunikacijos. Nurodžius darbuotojams iš karto kur jos yra, tokių nemalonumų tikrai išvengsite ir galėsite džiaugtis darbu be nesklandumu.

Jei naujai remontuojate namą ar jį statotės, tuomet verta suprasti, kad įtempiamų lubų montavimas galimas tik tuomet, kai jau yra įdiegtos visos komunikacijos reikiamame kambaryje. Turi būti įmontuotos visos jums reikiamos sistemos, įskaitant ir ventiliacijos, saugos ar elektros komunikaciją. Taip montuojant įtempiamas lubas bus galima paslėpti visus neestetiškai atrodančius laidus ar kitokias smulkmenas lubose.

Įtempiamų lubų montavimas labai atsargus darbas, kadangi negali būti pažeidžiama plėvelė, kuri ir užtikriną kambario grožį po visų darbų. Taigi, prieš montavimą užtikrinkite, kad lubose bei sienose nėra kokių nors aštrių išsikišimų. Negali būti vinių ar varžtų, kurie galėtų trukdyti darbui. Jei negalite patys jų išimti, visuomet tą atlikti padės patys specialistai, tačiau reikia nurodyti kuriose vietose yra aštrūs išsikišimai, kad jie liktų pastebėti.

Kad iškart įtempiamų lubų montavimas būtų tikslus, reikia jau būti numačius arba turėti šviestuvą ar šviestuvus, kuriuos žadate įrenginėti. Taip darbininkai žinos kokia tvirtinimo konstrukcija turi būti įrengta. Labai svarbu nepamiršti, kad prieš montavimą visi šviestuvai turi būti nuimti, net jeigu jie yra ant sienų. Jie gali kliudyti darbui. Taip pat nuimkite paveikslus ir veidrodžius, nes darbų metu jie ne tik gali trukdyti darbuotojams bet ir būti pažeisti, nukristi ar sudužti. Jei svarstote apie įtempiamas lubas, https://www.lubunamai.lt/ rasite puikius specialistus, teikiančius kokybiškas paslaugas.